IRIS - Investično Realitný Informačný Systém

Reality


  Časté otázky.

  Share
  avatar
  AllReall

  Počet príspevkov : 106
  Join date : 09.09.2010

  Časté otázky.

  Odoslať  AllReall za Pi október 08, 2010 5:56 pm

  Časté otázky
  Máte svoj vlastný katalóg domov, resp. typové stavby?
  Prípravu vlastného katalógu neplánujeme. Ako základný dôvod uvádzame fakt, že chceme individuálne pristupovať ku každému zákazníkovi, ktorého by sme neradi obmedzovali našim katalógom. V dnešnej dobe je na trhu množstvo katalógových projektov, z ktorých si naši zákazníci vedia vybrať ten správny. Na základe ich výberu spoločne nájdeme riešenie na mieru , ktoré im maximálne vyhovuje.
  Platí sa za cenovú ponuku?
  Nie. V našej spoločnosti je štandardom, že žiadnemu zákazníkovi nefakturujeme našu prácu súvisiacu so spracovaním cenovej ponuky ani prípade, že sa rozhodnete pre inú stavebnú spoločnosť.
  Ste schopní spracovať aj väčšie množstvo ponúk , mám na mysli aj konkurenčné ponuky od konkurenčných firiem?
  Áno. Pokiaľ máte málo času, neviete sa rozhodnúť akú technológiu výstavby zvolíte, resp. chcete túto prácu prenechať odborníkom, sme schopní pre Vás zabezpečiť minimálne 6-8 cenových ponúk aj s možnými odporučeniami. Cena v prípade pokiaľ sa rozhodnete pre inú spoločnosť je symbolická 33.19 € ( 1000 ,- Sk bez DPH), pokiaľ budeme pre Vás stavbu realizovať my, za túto službu neplatíte.
  Ako je to s požiarnou bezpečnosťou Vašich drevených stavieb?
  Pokiaľ hovoríme o zrubových stavbách dnes ich požiarna odolnosť (zabezpečená aj napr. protipožiarnym náterom) prekračuje stanovenú normu. Je potrebné si uvedomiť, že drevo ako prírodný materiál sa dnes použiva ako ochrana napr. kovových konštrukcií voči požiarom, kde zabezpečuje ich väčšiu protipožiarnu odolnosť. Čo sa týka drevených montovaných domov tu je charakteristické používanie nehorľavých, resp. protipožiarnych náterov a materiálov (napr. sadrokartón). Samotná konštrukcia domu už pri projektovaní je navrhnutá tak, aby spĺňala všetky protipožiarne opatrenia.
  Zaoberáte sa výrobou a výstavbou ostatných drevených zariadení?
  Áno. Sme výrobcami a dodávateľmi aj drevených garáží, záhradných chatiek, terás, altánkov, zimných záhrad, detských ihrísk a záhradného nábytku.

   Práve je Po december 10, 2018 6:25 pm