IRIS - Investično Realitný Informačný Systém

Reality


  Aká bude cena môjho domu?

  Share
  avatar
  AllReall

  Počet príspevkov : 106
  Join date : 09.09.2010

  Aká bude cena môjho domu?

  Odoslať  AllReall za Pi október 01, 2010 12:03 pm

  Cena za rodinný dom...
  Ide o najčastejšie kladenú otázku takže sa jej povenujeme. Často sa nás klienti spýtajú cez telefón koľko by stál „taký malý domček“, alebo“ po čom staviate štvorec rodinného domu“ a podobne...
  Odpoveď na takéto typy otázok je pre korektného profesionála nemožná. Na výstavbu vplýva toľko faktorov, že bez ich bližšieho spoznania nie je možné bez toho aby sa klient zavádzal, odpovedať. Spomenieme pre objasnenie príklad: Výstavba domu podľa toho istého počiatočného projektu môže byť 100 000,-Eur, ale rovnako aj 200 000,-Eur. Klient sám určuje nároky na kvalitu svojho bývania. V dnešnej dobe, keď existuje nepreberné množstvo materiálov a vylepšení nie je problém zabudovať do nášho rodinného domu tie najmodernejšie a častokrát aj najdrahšie výdobytky.
  Cenu ovplyvňuje takmer vždy samotný klient.
  Samozrejme tých ovplyvnení je viac, ale pre všetky platí, že osobné stretnutie a spoznanie problematiky do detailov je pre klienta ako aj pre firmu najprínosnejšie.
  Existuje ešte množstvo otázok ohľadom výstavby rodinného s ktorými Vám veľmi radi pomôžeme.
  Doplnené:
  Vytvorili sme pre Vás nacenené projekty podľa aktuálnych cien. Oproti odhadovaným katalógovým cenám sú doplnené a nacenené nevyhnutné položky. To znamená, že jediné čo potrebujete je rovinatý pozemok s inžinierskymi sieťami a cenu, ktorá je uvedená v akciovej ponuke, môžete brať ako reálnu.
  Viac o akciových projektoch

   Práve je Po december 10, 2018 4:54 pm